SPORT HOTEL SOKOLOVNA

 

Sokolovna v Hranicích se nachází 100 metrů od mostu přes řeku Bečvu směrem na Teplice nad Bečvou. Ve vzdálenosti 300m se nachází koupaliště s bazény: 50m, 25m, dětský bazén, brouzdaliště pro nejmenší. K dispozici občerstvení, možno hrát stolní tenis a plážový volejbal. Pro přesnou polohu Sokolovny se podívejte na mapu.

Ve Sport Hotelu Sokolovna je kapacita pro ubytování 34 míst. K dispozici jsou pokoje takto:

 
   

8 jednolůžkových, 7 dvoulůžkových a 4 třílůžkové.
Ubytovaní mohou využít kuchyňku vybavenou základním nádobím, vařičem, rychlovarnou konvicí a ledničkou. (k dispozici od října 2003)
Každý pokoj je vybaven umyvadlem, WC a sprchy jsou pro všechny společné. Sport Hotel se nachází v prvním a druhém poschodí Sokolovny.

Ubytovat se můžete v pondělí až pátek u vedoucí provozu, nebo u číšníka v době provozu kavárny. O sobotách a nedělích ubytování pouze po předchozí dohodě v kteroukoliv dobu.

Rezervace ubytování na telefonním čísle: 581 601 202 nebo 736 226 366, můžete využít i formulář pro rezervaci. V tomto případě klikněte zde.

-

 
  V areálu možno využít antukové hřiště na volejbal, asfaltové hřiště na košíkovou, betonové hřiště na míčové hry bez sítě (např. vybíjenou).   Uvnitř sokolovny je k dispozici velká tělocvična vybavená gymnastickým nářadím a mantinely pro hraní florbalu. Možno také provozovat aerobic, hrát ringo a badminton.  
 
 
Možnosti výletů do okolí:
 
Hranice - Mnoho historických památek - Židovský hřbytov a synagoga, starobylá radnice s gotickým sálem, kostel Stětí Sv. Jana Křtitele,  zámek(nyní sídlo MěÚ, kino Svět a letní kino, galerie Sklep a M+M.
 
Teplice nad Bečvou - Lázně kde se léčí především choroby srdce. Promenáda, minerální voda, minigolf, Zbrašovské aragonitové jeskyně - jediné v ČR. - 3km
 
Hranická propast - Procházka naučnou stezkou k propasti, která je nejhlubší ve střední Evropě. (Hlubší než Macocha v Moravském krasu.) - 5 Km
 
Hrad Helfštýn - Zachovalá zřícenina hradu ze 14. století, Stálá expozice kovářského umění. Pravidelné konání akcí pro veřejnost - pohádkové hrady, šermířské turnaje, vystoupení divadelních souborů, možnost občerstvení. 12 - Km